KONST / Litografier / Färglitografi 8371476
nr 837 1476
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, kvinna i hatt, PT, signerad 59x46
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
måndag 29 juli 2013
kl 20:40:58
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist